Oyun açıklaması:

Tanrısal hızınızın, dayanaklılığınızın, zıplama gücünüzün ve reflekslerinizin sebebi, bu inanılmaz hızlı metabolizmanız. Fakat ne yazık ki doğal yaşam süreniz olan 1,5 dakikanın da sebebi aynı. Bütün ninjalar gibi, altına karşı engellenemez bir açlığınız, ninja öldüren katil robotlarla dolu odaları keşfetmeye karşı eğiliminiz, ve N'ye büyük bir inancınız var. Altın toplamak, sizi mutlu ediyor ve hayatınıza iki saniye daha ekliyor.

N, yani "ninjanın yolu", ruhsal, kavramsal ve fiziksel anlamda çok yüksek derecede, gelişmiş bir sistemdir. Barışçıllık, alçakgönüllülük gibi kavramların yanı sıra, ömrünüz bitmeden 5 serilik bir odalar dizisini geçmenizi gerektirir; ve bu yalnızca "bir macerayı bitirmek" olarak bilinen bir kahramanlıktır.

N'nin öğretileri ışığında, en büyük emeliniz, bir gün, bütün 30 bölümü geçmek için içinizde bulunan yeteneği, zekayı ve açıklanamaz kabiliyeti hayata geçirmektir.

Kontrol tuşları:

Sol/Sağ ok tuşları - Sola/sağa doğru hızlan.
Z/Shift tuşları - Zıpla.
K - Kendini öldür (takıldığınızda ya da tuzağa düştüğünüzde yararlıdır)
P - Oyunu durdur.
N Oyunu
Web sayfanıza N Oyunu ekleyin! Bu kodu sayfanıza kopyalayın.
deniz (5 yıl önce)

bu oyun nasil oynaliyor bana akiklarmisiniz lutfen

Oyun için yorum yazın:

(Adın)
Kalan karakter sayacı: 1000
Google Reklamları:
Google Reklamları:
Ücretsiz internet oyunları. Aksiyon oyunları, Strateji ve Savaş oyunları. Çocuk, Çizgi Film ve Giysi Giydirme oyunları, Barbie ve Moda oyunları, Futbol ve Maç oyunları, Macera oyunları, Yapboz oyunları

Gamedoz.com internet oyunları merkezinde, internet bağlantınız olduğu sürece online olarak ücretsiz oyunların keyfini sürün.

İletişim
Reklam ya da diğer konularda bizimle iletişime geçmek için e-posta adresi: 

Copyright © 2008 - Gamedoz.com, tüm hakları saklıdır.