Gamedoz.com İnternet Oyunları Merkezi
Şeytanı Vur
Oyna
Oyun Tanıtımı:
Çocuklar şeytandan ve hayaletlerden her zaman korkmuşlardır. Bildiğimiz gibi şeytan insanlara ve meleklere kötülükler etmiştir. Amaçları dünyayı yok etmek ve her yerde ortalığı karıştırmaktan başka bir şey değildir. Bu oyunda sen bu kötü şeytanları yok edecek olan kahramanı yönlendiriyorsun. Sadece onları vur ve ölmelerini izle! Ama dikkatli ol ve sakın ola ki İsa'yı, başmeleği ve Papaz Pio'yu vurayım deme! Bu oyun üç bölümden oluşmakta. Bunlardan ilki cehennem. 777 puan topladığında ikinci bölüme yani dünyaya geçersin. Eğer dünyadaki bu şeytanları da yok etmeyi başarabilirsen bu kez üçüncü bölüme yani arafa gidersin. Bizi kurtarmak için buradaki şeytanları da vurmalısın. İnsanoğlunun tek umudu sensin!
Diğer oyunlar:

Oyun yorumları

Google Reklamları:
Ücretsiz internet oyunları. Aksiyon oyunları, Strateji ve Savaş oyunları. Çocuk, Çizgi Film ve Giysi Giydirme oyunları, Barbie ve Moda oyunları, Futbol ve Maç oyunları, Macera oyunları, Yapboz oyunları

Gamedoz.com internet oyunları merkezinde, internet bağlantınız olduğu sürece online olarak ücretsiz oyunların keyfini sürün.

İletişim
Reklam ya da diğer konularda bizimle iletişime geçmek için e-posta adresi: