Gamedoz.com İnternet Oyunları Merkezi
2 Boyutlu Giydirme
Oyna
Gorillaz'dan 2-D gibi giyin 2-D, Gorillaz sanal grubunun baş şarkıcısıdır. Kendine özgü bir görünüme sahip, mavi saçlı, ince yapılı bir karakterdir. 2 boyutlu giyinmek istiyorsanız aşağıdaki öğelere ihtiyacınız olacak: Bir mavi peruk Bir siyah gömlek Bir çift siyah pantolon Bir çift siyah ayakkabı Bir kırmızı plastik gitar Bir çift güneş gözlüğü Bir sahte sigara 2 gibi giyinmek için -D, mavi peruğu takarak başla. Daha sonra siyah gömleğinizi ve pantolonunuzu giyin. Ya kendi ayakkabılarınızı giyebilirsiniz ya da 2-D'ye benzeyen bir çift siyah ayakkabı bulabilirsiniz. Kırmızı plastik gitar bulamazsanız oyuncak gitar veya kartondan kesilmiş bir parça bile kullanabilirsiniz. Son olarak güneş gözlüklerini ve sahte sigarayı takın. İşte 2 boyutlu kostümünüzün daha gerçekçi görünmesini sağlayacak bazı ipuçları: 2 boyutlu kostümünüzün kendine özgü kaşlarını ve kirpiklerini çizmek için makyaj kullanın. Kollarınıza ve göğsünüze bazı dövmeler ekleyin. 2-D'nin kendine özgü dans hareketlerini uygulayın. Biraz çaba harcayarak arkadaşlarınızı ve ailenizi etkileyecek 2 boyutlu bir kostümü kolayca oluşturabilirsiniz.
Oyun Videosunu İzle
Diğer oyunlar:

Oyun yorumları

Google Reklamları:
Ücretsiz internet oyunları. Aksiyon oyunları, Strateji ve Savaş oyunları. Çocuk, Çizgi Film ve Giysi Giydirme oyunları, Barbie ve Moda oyunları, Futbol ve Maç oyunları, Macera oyunları, Yapboz oyunları

Gamedoz.com internet oyunları merkezinde, internet bağlantınız olduğu sürece online olarak ücretsiz oyunların keyfini sürün.

İletişim
Reklam ya da diğer konularda bizimle iletişime geçmek için e-posta adresi: İletişim